İçeriğe geç

KOMBİME NEDEN BAKIM YAPTIRMALIYIM ?

Kombi bakımını Neden Yaptırmalıyım?kombi bakımı

Kombi bakımını ilk alımdan sonra Garanti Süresi içinde yaptırmanıza gerek yoktur.Fakat Garanti süresi biten kombi için her yıl bakım yaptırmalısınız.

Kombi bakımı kombinizin içinde sirkülasyon sırasında biriken tüm kirlerin kombinizden arındırılması işlemidir.Bu işlemden sonra rahat bir sirkülasyon sağlayan kombiniz daha rahat çalışarak aynı para ile daha fazla ısınmanızı sağlayacaktır.

Yapılan her bakım kombinizde daha sağlıklı bir su sirkülasyonu sağlayacağından kombilerde sirkülasyon kaynaklı gerçekleşecek deformasyonları engellersiniz.Böylece Daha uzun yıllar kullanacağınız bir kombi ile konforunuzdan ödün vermemiş olacaksınız.

Ayrıca Her yıl Bakımı nizami bir şekilde yetkili servislerce yapılan Kombinizin çalışma ömrünün 7-8 yıl uzayacağını unutmamalısınız.

Kombi Bakımında Nelere Dikkat edilmeli

*En önemlisi Satın alınan kombinin Markası her ne ise O Markanın Yetkili Servisi ile görüşmelisiniz.Bu yetkili servisler kendi ürünleri konusunda hem konuya daha hakim hemde bilgiye ulaşma ve problem çözümü konusunda daha hızlı olacaklardır.

*Kendisini yetkili servis diye tanıtan firmalardan detaylı fiş veya fatura alınız.Çünkü Kombi bakımında yapılan işlemlerin tüm detayları daha sonra gerçekleşebilecek sorunların çözümü açısından önemlidir.

*Kombinizin sökülüp götürülmesine asla izin vermeyiniz. Kombi Bakımı evinizde gayet tabii bir şekilde gerçekleşebilir.

*Telefonla arayan hiç bir yetki belgesine sahip olmayan firmalara itimad etmeyiniz. Bu tarz basit müşteri iknaları ile servisçe hiç bir bilgiye sahip olmayan eleman çalıştıran firmalara asla izin vermeyiniz .

*Doğalgaz faturanızdan tasarruf etmek ve konforunuzdan ödün vermemek için Kombi bakımını ; Garanti süresi dolduktan sonra Kış aylarına girmeden minimum yılda bir defa mutlaka yaptırınız.

*Unutmayınız .! Kombi periyodik bakımı basit gibi görünen fakat detaylı ve uzmanlık gerektiren bir iştir.

 

Bilgi Almak için Firma Mühendislerimizi 7/24 Ücretsiz arayabilirsiniz.

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK – İGDAŞ SERTİFİKA NO : 7004402

www.demirkiranmuhendislik.com

KOMBİ VE PROJE

www.kombiveproje.com

 

 

Tarih:Kombi

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir